Den dětí 2019

Zveřejněno: 2. 6. 2019, zapsal: Jana Šopejstalová, přečteno: 184x

Den dětí jsme tento rok oslavili s lehkým předstihem. Vzhledem k pátečnímu plavání jsme pozvali okolní malotřídní školy již na čtvrtek a kromě klasického turnaje ve vybíjené si čtvrťáci s paní učitelkou a vychovatelkou připravili lesní stezku s úkoly. Naše pozvání přijaly děti z Volduch, Kařeza a Cheznovic a sešlo se nás tak ve škole více než 130. Páťáci se zapojili do turnaje a zůstali na hřišti u školy. Mladší žáci se vydali na trasu a plnili úkoly na šesti stanovištích. V cíli pak měli možnost se zapojit do her, které pro ně připravil pan Vodička a Dan Opatrný. Sladkou tečkou na závěr byly rolády, které pro týmy upekla paní kuchařka ze školní jídelny. Všechny děti také dostaly malý dárek a pro svou školu si odvážely set modelín.