Školní výlet Jump Plzeň třeťáci 2019

Zveřejněno: 9. 6. 2019, zapsal: Jana Šopejstalová, přečteno: 323x

Perfektní zábavu si užili třeťáci na školním výletě. Ve čtvrtek 6.6. vyrazili vlakem do Plzně a tam se podívali do Jump centra. Ve velké aréně  se opravdu nenudili. Kromě free-jumpingu na velkých trampolínách si děti vyzkoušely například Ninja – warrior, což byla dráha, kde se šplhalo, skákalo, padalo. Některé žáky zase nejvíc zaujal Wipe out. Bylo to oplocené hřiště, kde se točily tyče, které děti musely přeskakovat - neuvěřitelně náročná záležitost. Paní lektorka na děti dohlížela a zeptala se, jestli jsme nějaká sportovní škola, protože jsou děti moc šikovné.  A je pravda, že se naše zlatička ani na chvíli nezastavila.  Salta a odrazy si cvičili třeba i na Parkour wall. Na to se bylo lepší nekoukat, ale na druhou stranu, kromě jednoho kousnutého rtu jsme přijeli všichni v pořádku.