MŠ-Motýlci a zvířátka

Zveřejněno: 4. 11. 2019, zapsal: Květuše Hrnčířová, přečteno: 143x

MŠ-Motýlci a zvířátka

Podzim je již v plném proudu… vedeme děti k tomu, aby měly kladný vztah k přírodě. Často využíváme při činnostech dary podzimu a na vycházkách se zajímáme o přírodu v okolí. Zajímali jsme se o to, čím se živí drobná lesní zvířátka – pohráli jsme si s ježky, veverkami i zajíčky a společně jsme jim ukázali cestu do pelíšků. Všímáme si, jaké je aktuální počasí a snažíme se reagovat na jeho změny. Děti získaly poznatky o koloběhu vody v přírodě, pohrály si s kapičkami a mráčky.

Ve školce nás navštívila naše kamarádka Culinka, se kterou jsme si zatancovali a zazpívali mnoho krásných písniček. Děti byly nadšené z obřího bublifuku a nikdo nestál opodál. S úsměvem jsme se vraceli do třídy a již teď se těšíme na další setkání.

file icoMŠ-Motýlci-zvířátka.zip