Předškoláci u prvňáků

Zveřejněno: 18. 12. 2019, zapsal: Hana Křejdlová, přečteno: 281x

V úterý 17. 12. měli prvňáci návštěvu. Navštívili je předškoláci z jejich bývalé mateřské školy.  Prvňáci se svých kamarádů nemohli dočkat. Neustále se ptali, kdy už přijdou, o přestávkách je vyhlíželi z oken. Konečně se dočkali! To bylo radosti a veselého křiku! Všichni se vřele přivítali a prvňáci se hned ujali svých kamarádů. Posadili je do svých lavic a vesele štěbetali. Nakonec se ale všichni dali do vyrábění. Vyrobili si totiž společně vánoční svíčku. Všechny práce moc bavila. Starší pomohli mladším, plné ruce práce měly i paní učitelky a paní asistentky. Ještě společné foto a došlo na loučení. Prvňáci dostali od mladších kamarádů výborné perníčky a předškoláci si na oplátku odnášeli sladké bonbony.

Nebylo to ale poslední setkání. Ještě nás všechny čeká společné vystoupení pod vánočním stromem.