MŠ-pohádky u Berušek

Zveřejněno: 3. 2. 2020, zapsal: Květuše Hrnčířová, přečteno: 255x

 

Pohádky u Berušek.
Ve znamení pohádek se nesly naše činnosti s dětmi. V maskách si děti zahrály  pohádku Boudo, budko. Děti si zkoušely zapamatovat jaká zvířátka a v jakém pořadí do budky přišla. V pohádce O perníkové chaloupce si zkusili děj vyprávět, seřadit pohádku podle  obrázků. Pomocí pohádky O kůzlátkách jsme si s dětmi pověděly, že nesmíme otvírat cizím lidem. V pohád ce O Karkulce jsme si skládali obrázky Karkulky podle velikosti. Při pohádce Jak pejsek s kočičkou pekli dort jsme posilovali paměť, třídili suroviny do dortu. S cvičebním padákem si děti zahrály pohádku Hrnečku vař. Děti zpívaly, naučily se básničku. S paní Martinou na keramice si děti vyrobily krásného večerníčka. Protože k nám v lednu přišli noví malí kamarádi, tak starší děti jim moc pomáhaly.Moc děkujeme rodičům, že pořád do školky nosí papíry na vyrábění, kopírování a kreslení. Moc si toho ceníme. Berušky už se moc těší, co spolu vymyslíme a zažijeme.
file icoMŠ-Berušky a pohádky.zip