Opatření platná k 10. 9.

Zveřejněno: 9. 9. 2020, zapsal: Iveta Vodičková, přečteno: 127x

Vážení rodiče,

vzhledem k aktuálně vyhlášeným epidemiologickým opatřením, bude od zítřka – čtvrtek 10.9.2020 – opět povinné nošení roušek ve společných prostorách školy a školní jídelny. Povinnost se nevztahuje na děti a pedagogy v mateřské škole. Při výuce ve třídách školy ani při hodinách tělocviku žáci roušky mít nemusí.

Pro základní školu až do odvolání platí, že vstup do budovy je povolen pouze žákům a zaměstnancům školy. Pro komunikaci s vyučujícími využívejte mailové a telefonické kontakty. V mateřské škole mohou rodiče děti provést šatnou a předat u třídy paní učitelce, podmínkou je ale zakrytí dýchacích cest rouškou a desinfekce rukou při vstupu do budovy.

Věřím, že celou situaci společně, stejně jako na jaře, zvládneme.

Přeji všem především pevné zdraví

Za školu a školku

Mgr. Iveta Vodičková